+421 949 011 022 info@campnatur.sk

Lyžiarske tábory 2020

Lyže, board a plavky – skvelé prázdniny na svahu!

Jarný tábor

15.2.2020 sobota – 22.2.2020 sobota – Západné slovensko  – 7 nocí / 8 dní cenacena 239 Eur

22.2.2020 sobota – 29.2.2020 sobota – Stredné slovensko – 7 nocí / 8 dní cenacena 239 Eur

Cez deň na svahu s najlepšou partiou a večer pri krbe, v saune, alebo aquaparku! Vlastný odvoz mikrobusom, skvelé ubytko, strava aj na svahu, ale hlavne možnosť výberu, či sa vám chce a či nie. K tomu skvelá pohoda, dobrá muzika, hry a vedúci ktorých poznáte z letných táborov. Pripravili sme lyžiarske tábory, kde si užijete šport na snehu a super kamarátov!

Ochutnáte kvalitu okolitých snehov – Krahule, Skalka, Valča, podľa toho kde sa nám bude páčiť!  Lyže, board a plavky je naše heslo! Po večeroch posedíme pri krbe alebo v saune, zahráme stolné hry, otestujeme miestny ľad (ak máte korčule tak berte!), alebo len tak počilujeme na chatke pri muzike, alebo filme.  Kvalitný relax a super lyžovačka!

Letný tábor 2020

 

Tak baľ plavky a tenisky a pridaj sa na super táborový zážitok!

 

Aj toto leto zabojujú Leňochodi a Rýchlobežky o táborové prvenstvo, ale hlavne stretneš najlepších vedúcich a kamošov, nie len z minulých rokov!

Vychutnáš si naše tradičné aktivity, ale aj veľké celotáborové hry a všetky naše tradičné srandičky! Nebude chýbať letné šaňtenie na lúke a v lese, veľa vody, táborák, opekačka, diskoška a všetko čo v správnom Camp Natur musí byť! 

V Camp Natur môžete byť pomalý ako leňochod, sedieť v chládku a obhrýzať nanuk, alebo sa cítiť ako rýchlobežka a akceptovať výzvy na ihrisku, v lese či turistike! Každý deň si môžete zvoliť či chcete byť na aktivite “Leňochodov” alebo “Rýchlobežiek”. Podľa toho čo na danej aktivite urobíte a zažijete, dostanete od animátorov táborové Chechtáky, ktoré využijete na nákupy super vecičiek na táborovom jarmoku. 

Ďakujeme za krásne leto 2019!

Vybrali sme pre vás zopár referencíí našich táborníkov!

Dcéra prvýkrát navštívila tábor ako taký…na internete si so sesternicou samé vybrali natur camp turček, nakoľko dievčatá sú z mesta a chceli využiť tento týždeň na zážitky spojené s prírodou, výletmi..Po príchode z tábora boli obe veľmi šťastné, plné zážitkov a spomienok…v turnuse, ktorý absolvovali, sa nachádzali deti rôznych vekových kategóriíí, takže si našli medzi sebou aj rovesníčky, s ktorými zostali v kontakte aj po ukončení tábora..pozitívne hodnotila prístup vedúcich tábora,s ktorými je taktiež v kontakte a dokonca nás prosila aby sme sa tam išli cez prázdniny ešte previesť a navštíviť vedúcu tábora…absolvovali výlet do Kremnice, kúpanie v Turčianskych Tepliciach, diskotéku, opekanie pri táboráku a najviac ju zaujala nočná návšteva v lese, kde boli strašené vedúcimi tábora..čo sa týka stravy, nebol žiaden problém, strava bola pestrá, nakolko dcera má reflux a sesternica histamínovú dietu, boli sme kontaktovaný pred nástupom do tábora a prebrali s nami jedálny lístok..dokonca dcera nikdy v živote nejedla ryžový nákyp a po návrate si ho vyžiadala aj doma.. s dievčatami, s ktorými sa zoznámili a strávili krásny plnohodnotný týždeň sa dohodli, že o rok sa tam taktiež stretnú….
Maderová

Miško bol veľmi spokojný, vrátil sa domov s tým, že o rok chce ísť znova.
Michal Čáky

Potešilo ma, že deti mali vyplnený celý deň aktivitami a hlavne bez mobilu. 😁
Marcela Kosecová

Pobyt v tábove splnil očakávania moje a aj synove 😁 Informácie na webstránke odrážajú realitu. A otázka syna po skončení tábora, či pôjde aj budúci rok, si myslím, že hovorí za všetko. ☺ Ďakujeme.
Daniela

Moja dcéra bola veľmi spokojná.Páčilo sa jej ubytovanie veľa výletov a aj výborné jedlo😊Ďakujem pekne za krásne zážitky a budeme sa tešiť aj nabudúce.Odporúčam😉
Katka

Synova spokojnosť je pre mňa kladná recenzia, ďakujem personálu ktorí sa po celý čas starali o naše deti
Barcin Pavel Sučany