KORONA GARANCIA  2021

Vaše plány na leto a peniaze za tábory sú u nás v bezpečí!

Mnohí rodičia sa na nás v tomto čase obracajú s otázkou, či po zaplatení neprídu o svoje peniaze, ak by sa do leta situácia s koronou nezlepšila.

Odpoveď je že v  žiadnom prípade o svoje peniaze alebo zálohy neprídete.

Aj pre letnú sezónu 2021 ponúkame našu garanciu 0% storna v prípade choroby dieťaťa prostredníctvom poistenia a garanciu vystavenia voucheru a vrátenia poplatkov v prípade vládnych obmedzení táborov.

VEĽMI VÝHODNÉ POISTENIE

Poistite sa len za 0,80 Eur na deň proti stornovaniu tábora z akéhokoľvek osobného dôvodu. V prípade choroby, pozitívneho testu na Covid-19, alebo zmeny plánov počas leta Vám celú uhradenú sumu za zájazd vráti poisťovňa. ODPORÚčAME!

CK BOOMERANG KORONA GARANCIA

V prípade vládnych obmedzení organizovania táborov a hromadného uzavretia táborov alebo jednotlivých turnusov, garantujeme plné vrátenie poplatkov za leto 2021. Všetkým klientom s objednávkou, ktorú nemožno realizovať z dôvodu vládnych opatrení najprv vystavíme voucher platný dva roky.

Následne garantujeme vrátenie poplatku v plnej výške, a to najneskôr v mesiaci marec 2022. V prípade individuálneho storna vybavujeme vrátenie poplatkov ihneď!

POISTENIE PROTI INSOLVENTNOSTI

CK Boomerang Slovensko s.r.o. je poistená proti úpadku a v prípade insolventnosti spoločnosti poisťovňa vrátenie všetkých záloh prostredníctvom poistenia.

Naše poistenie – Generali Poisťovňa, a. s., odštepný závod Európska cestovná poisťovňa

ČO V PRÍPADE VLÁDNYCH OBMEDZENÍ TÁBOROV V LETE 2021

Všetky okolnosti priebehu pandémie ako aj medializované názory expertov naznačujú, že leto 2021 bude podobné ako leto 2020 a lepšie.

To znamená:

  • Veľká časť populácie bude zaočkovaná proti koronavírusu
  • Budú k dispozícii široké možnosti testovania na prítomnosť korona vírusu ( Antigen, kloktanie, PCR)
  • Bude široká podpora uvoľňovania pohybu zaočkovaného a testovaného obyvateľstva
  • Bude funkčný vládny Covid automat a regulácia pre okresy so zvýšeným výskytom korona vírusu
  • Zvyšuje sa šanca na úspešnú liečbu Covid-19

Zdroje na články::

https://www.ta3.com/clanok/1198791/letne-dovolenky-na-rok-2021-su-uz-v-predaji-najvyhladavanejsie-budu-europske-krajiny.html

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/575810-ani-ockovanie-ani-skrining-ktory-liek-nakoniec-zaberie/

https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/2285587-slovenski-dovolenkari-sa-nemusia-bat-ze-pridu-o-peniaze-za-zajazdy-tvrdi-ministerstvo

https://korona.gov.sk/koronavirus-na-slovensku-v-cislach/