Tábor začína už o:

Deň (- y)

:

H(s)

:

Minúta(y)

:

Druhý(s)

Pre deti od 6 do 14 rokov. Celé leto od soboty do soboty!

Letný tábor 2020

Aj toto leto zabojujú Leňochodi a Rýchlobežky o táborové prvenstvo, ale hlavne stretneš najlepších vedúcich a kamošov, nie len z minulých rokov!

Vychutnáš si naše tradičné aktivity, ale aj veľké celotáborové hry a všetky naše tradičné srandičky! Nebude chýbať letné šaňtenie na lúke a v lese, veľa vody, táborák, opekačka, diskoška a všetko čo v správnom Camp Natur musí byť!

Turnus Začiatok Koniec Cena
1.Turnus 1.7.2020 streda 11.7.2020 sobota 11 dní / 10 nocí- 329Eur /249 Eur
2.Turnus 11.7.2020 sobota 18.7.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /219 Eur (vypredané pre dievčatá)
3.Turnus 18.7.2020 sobota 25.7.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /209 Eur
4.Turnus 25.7.2020 sobota 1.8.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /209 Eur
5.Turnus 1.8.2020 sobota 8.8.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /209 Eur
6.Turnus 8.8.2020 sobota 15.8.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /209 Eur
7.Turnus 15.8.2020 sobota 22.8.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /209 Eur
8.Turnus 22.8.2020 sobota 29.8.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /209 Eur

Cena jednotlivých turnusov sa bude zvyšovať spolu s ich obsadenosťou.

Táborový život

Vitajte v prázdninovom svete, plnom zábavy, smiechu a letných bláznovstiev, kde si sami vyberiete či vás niečo baví, alebo nie. Prázdninová pohodička vás zasiahne od prvej chvíle a Camp Natur sa stane vaším druhým domovom vďaka najlepším kamošom a jedinečným vedúcim / animátorom. Pridáte sa na táborové zvyklosti a tradície a stanete sa súčasťou veselého a pohodového táborového života.

Celým pobytom sa tiahne odveký táborový boj medzi silami leňochodnosti, pomalosti a pohodičky a energie nezastaviteľných rýchlobežiek. Keďže vieme, že všetky tieto mocnosti žijú v našom vnútri, učíme sa im načúvať a využívať ich prednosti vo svoj prospech.

V Camp Natur môžete byť pomalý ako leňochod, sedieť v chládku a obhrýzať nanuk, alebo sa cítiť ako rýchlobežka a akceptovať výzvy na ihrisku, v lese či turistike! Každý deň si môžete zvoliť či chcete byť na aktivite „Leňochodov“ alebo „Rýchlobežiek“. Podľa toho čo na danej aktivite urobíte a zažijete, dostanete od animátorov táborové Chechtáky, ktoré využijete na nákupy super vecičiek na táborovom jarmoku. 

Aktivity

Na každej aktivite stretnete ľudí podľa svojej chuti a spolu splníte úlohu, za ktorú budete odmenený vy osobne, ale aj tím leňochodov a rýchlobežiek. Každý deň vyhodnotíme, ktorá strana zvíťazila a zapíšeme tento deň do táborovej histórie.

Každý deň otvárame niekoľko našich aktivít a každý si môže doobeda aj poobede vybrať, či má chuť si zahrať volejbal, vytvoriť si niečo na ručných prácach, alebo sa vybrať s kamošmi na túru. Každý deň je pre všetkých úplne jedinečný. Každý sa môže rozhodnúť s akým vedúcim, alebo partiou sa vyberie na svoju aktivitu.

Tábrová hra

Ako to už tak v tábore býva, zjaví sa nám nečakaná správa. V okolitých lesoch prebývajú kúzelné bytosti z rozprávkového sveta, ktoré nás vždy obdaria svojím príbehom a zaujímavou úlohou.

Táborom zaznie zvolávacia pesnička a na nástupe vedúci vysvetlia príbeh táborovej hry. Je to príbeh zamotaný, plný čudných bytostí a výziev do ktorých sa môžeme pustiť.  Na jeho rozuzlenie budeme musieť spojiť sily so svojou táborovou partiou a zabojovať o výsledok. Na jednotlivých etápách nás čakajú úlohy a výzvy, ktoré zaručujú bolesť brušných svalov od chechotu, a nečakané rozuzlenie. V záverečnom dobrodružstve s “chutným” koncom prídeme na to, že  sa blíži záver a budeme mierne neveselí a smutní z rozlúčky. Posledný večer, počas rozlúčkovej párty nám vedúci odovzdajú odznaky za aktivity a účasť na táborovej hre, a dozvieme sa táborové vyhodnotenie. Nakoniec tak zistíme, či v nás zvíťazili leňochodi, alebo sme sa stali rýchlobežkami! A keďže „Život je Life!“, užijeme si záverečnú párty a oslávime seba a náš najdrahší Camp Natur!

Čo u nás určite zažijete?

  • táborák a grilovačku
  • diskotéku a hudobný program
  • nočnú hru
  • kúpanie na kúpalisku
  • výlet do Kremnice
  • super aktivity a táborovú hru, ktoré budú viesť naši skvelí vedúci!
Ubytovanie a prostredie

Detský tábor Camp Natur prebieha v rekreačnom stredisku Natur v Turčeku. V areáli sa nachádzajú štyri štýlové drevené chatky pre ôsmych táborníkov s kuchynkou a kúpeľňou s WC a sprchou. Chatky majú skvelú horskú atmosféru, vynikajúco sa v nich spí a poskytujú pekný priestor pre táborový život! Každá chatka má aj balkón na ktorom s radosťou oddychujeme počas odpočinku!

Hlavná budova v areáli skrýva kuchyňu, jedáleň, spoločenskú miestnosť s krbom a veľku spoločenskú miestnosť  a celý priestor je prispôsobený naším táborovím výmyslom a aktivitám. Nájdete tu hudobnú aparatúru, priestor na ručné práce, televízor a všetko ostatné čo potrebujeme na naše letné šantenie!

Pýchou nášho strediska je multifunkčné ihrisko, kde sa môžu všetci dosýta vyblázniť a poskytuje nám super priestor nie len na šport, ale aj ostatné hry a program. V areáli máme vonkajšie ohnisko, altánok s grilom a veľké parkovisko, na ktorom môže stáť stan so stolmi aby sme si mohli užívať jedlo aj vonku.

[ngg src=“galleries“ ids=“3″ display=“basic_thumbnail“]

Varíme aj vegetariánsku, bezlepkovú a bezlaktózovú diétu.

Náš jedálny lístok sa skladá z chutných tradičných slovenských jedál, zahraničných a cudzokrajných pochútiek, turistických lepeňákových špecialít (obložené chlebíčky). Príležitostne aj z opekanice zvarenej a spečenej na ohníku :-).

Naša kuchyňa skrýva našich kuchárov a dokáže nám uvariť takmer všetko čo si zažiadame podľa našej chuti a programu! Už tradične pripravujeme stravu šesť krát denne vrátane kompletného pitného režimu. Na základe skúseností z minulých rokov, keď sa prejavila výnimočná nočná konzumácia niektorých hladošov, sme zaviedli šieste jedlo – druhú večeru.
Strava je zabezpečená z vlastnej kuchyne 5x denne. Má predpísané kalorické hodnoty, spĺňa hygienické podmienky a normy a hlavne je chutná a prispôsobená chuťovým pohárikom našich hladných táborníkov.

Raňajky
Typicky sa u nás raňajkuje sladké aj slané. Každé ráno budú mať deti na výber pomazánku, krájanú salámu, šunku, varené vajíčka, natierací syr a maslo. K tomu podávame sezónnu zeleninu- čerstvé uhorky, papriku, paradajku. Na všetkých stoloch je tiež vyložené maslo a džem alebo nutela, ktorými sa pravidelne “dotláčajú” všetci hladoši. Spravidla mávame biele pečivo a chlieb. K raňajkám je vždy čaj, k vianočke býva kakao či biela káva. Raňajky ostávajú celé doobedie pre všetkých hladošov k dispozícii.
Desiata
Na desiatu je vždy vydávané sezónne ovocie- slivky, jablká, melóny a podobne. Prípadne keksík alebo nakrájané makovníky, orechovníky a podobne.
Obed
Obed je u nás najväčším jedlom dňa, hostíme sa na ňom dlho a hlasno. Počas obeda sa v jedálni dejú aj rôzne iné udalosti, ako prípravy na ďalší program, či len také obyčajné blbnutie. Na obed mávame vždy nejakú výbornú slovenskú polievočku a hlavné jedlo. Vždy mávame minimálne raz za deň mäsko, ale ak sa večer opekajú špekáčiky, tak na obed máme dukátové buchtičky, alebo cestovinu s výbornou omáčkou. Náš presný jedálny lístok predkladáme aj hygienickej kontrole a na stránke bude zverejnený tesne pred táborom.
Olovrant
Väčšinou to isté čo na desiatu, ale ak bolo na desiatu ovocie, na olovrant sú keksíky alebo koláčik a naopak.
Večera
Po celom dni zvyneme večerať s veľkou chuťou a preto mávame na večeru veľké jedlo porovnateľné s obedom, len bez polievky. Budú to prívarky, guláše, cestovinový šalát, alebo niečo grilované či dusené. Takisto nám chutia francúzske zemiaky, vyprážaný syr, palacinky a pizza. Zo všetkého najviac sa ale tešíme na opekanie klobások, špekačiek, slaninky! Večerné grilovanie a opekanie na ohni je v každom turnuse!
Druhá večera
Po skončení večerného programu bude v kuchyni k dispozícii chlieb, pečivo, maslo, lekvár a niečo k tomu. Väčšinou nejaká chutná nátierka, slaninka alebo len tak chlieb s masťou a cibuľou pre nočných hladošov a pre všetkých tých, ktorý majú aj nočný program.

Online prihláška 
Prihláška do nášho tábora je online formulár, ktorý zároveň slúži ako zmluva o obstaraní zájazdu medzi Vami – objednávateľom a našou cestovnou kanceláriou.
Akonáhle formulár vyplníte a odošlete, na Váš email, ktorý uvediete vo formulári príde automatické potvrdenie prijatia prihlášky, spolu s jej kópiou.
V prihláške je potrebné vyplniť základné informácie o účastníkovi tábora, zákonnom zástupcovi, zdravotné a dietné informácie ako aj praktické informácie ohľadne platby a dopravy.
 
Platba
V prihláške si môžete zvoliť formu platby nasledovne:
•Celá platba prevodom do siedmych dní.
•Splátky podľa vlastného uváženia. Počet splátok a výšku prosím uveďte do poznámok k platbe.
•Odložená platba – platba v termíne, ktorý vám vyhovujem lepšie. Pri odklade platby viac ako mesiac vás prosíme o uhradenie zálohy za tábor vo výške 30 Eur.
 
Doprava
Organizujeme spoločnú dopravu v smere z Bratisalavy aj z Košíc v cene 25 Eur obojsmerne s možnosťou nástupu na danej trase nsledovne:
•Bratislava – Trnava – Nitra – Zlaté Moravce – Žiar Nad Hronom – Kremnica – Tábor NPDL
•Košice – Prešov – Poprad – Liptovský Mikuláš – Ružomberok – Martin – Turčianske teplice – Tábor NPDL
Výlety a výdaje
 
V našom tábore organizujeme výlety do okolia, napríklad do Kremnice, alebo Turčianskych Teplíc. Je dôležité, aby mali deti zo sebou vreckové a mohli si zaplatiť napr. vstupné na kúpalisko, aquapark, alebo iné drobné výdaje.
Storno podmienky
 
•Žiadne storno v prípade ochorenia účastníka.
•Žiadne storno v prípade zrušenia účasti sedem dní pred nástupom do tábora.
[ngg src=“galleries“ ids=“4″ display=“basic_thumbnail“]

Prečo si toto leto vybrať tábor Camp Natur?

– 8 dní a 7 nocí v rekreačnom stredisku Natur v Turčeku
– termíny počas celých prázdnin – vždy od soboty do soboty
– nabitý prigram a zaujímvé aktivity, ktoré sa budú otvárať počas táborových dní
– každé dieťa si môže vybrať na ktorú aktivitu pôjde, s akou partiou kamarátov a s ktorým vedúcim
– celotáborové hry za ktoré deti získavajú odznaky a ocenenia
– výborný program a zábava vďaka nášmu skvelému tímu vedúcich z našej organizácie, ktorí sú zárukou vynikajúcej atmosféry a programu
– kvalifikovaný personál – jedinečný mladí ľudia, ktorí robia skvelú zábavu a starajú sa o svojich mladších bratov a sestry
– na jedného vedúceho/animátora pripadá iba 8 detí a v každej chatke bývajú spolu s deťmi aj dospelý vedúci/animátori
– kvalifikovaný zdravotník 24 hod. denne
– strava 5x denne vrátane pitného režimu: veľké raňajky, desiata, obed, olovrant večera, k dispozíci je stále čaj, alebo malinovka
– výlet na kúpalisko, kde nahodíme plavky a opalime nohy a záhráme bazénové hry!
– možnosť využiť spoločnú dopravu v smere z Bratislavy, alebo Košíc za 28 Eur obojsmerne
– možnosť využiť platbu formou mesačných splátok, alebo odklad platby

Tak baľ plavky a tenisky a pridaj sa na super táborový zážitok!

11 Rád bez ktorých neobjednávajte tábor pre svoje deti!