+421/(0)904 981 322 tabor@campnatur.sk

Offline tábor pre leňochodov aj rýchlobežky...

Odložte mobil a nadýchnite sa čistého horského vzduchu.

Táborové chatky, zurčiaci potôčik a každý deň aktivity podľa vlastného výberu!

Všetky nevybláznené deti patria k nám! Ak máš kopec energie, pridáš sa na aktivity ako napríklad špost, turistika a kúpanie. Ale ak nebudeš mať svoj deň a budeš chcieť len tak posedieť v chládku môžeš absolvovať divadlo a hudbu alebo ručné práce. Každý deň otvárame niekoľko aktivít pre leňochodv aj rýchlobežky. A práve preto je náš tábor pohodový!

Okrem toho sa v Camp Natur už tradične zjaví starodávny príbeh, ktorý nám pomôžeš rozlúštiť v táborovej hre! Spolu s kamošmi a kamoškami zo svojej chatky, zažiješ aj výlet do kremnice, nočnú hru, táborovú opekačku a vatru, diskotéku, kopec dobrej hudby každý deň a zábavu s tými najpešími vedúcimi!

Osem nocí a sedem dní v krásnej horskej dedinke Turček, v drevenej chatke pri zurčiacom potôčiku, to sú super prázdniny v tábore! Nevájte a pridajte sa aj vy do našej veselej partie!

11 Rád bez ktorých neobjednávajte tábor pre svoje deti!

Letný tábor 2019 - registrácia otvorená!

Využite zľavu až 30 Eur na voľné turnusy. Cena jednotlivých turnusov bude stúpať s ich obsadenosťou. Čím skôr sa rozhodnete prihlásiť, tým lepšiu cenu môžete získať.
Kliknite na Turnusy a Ceny

Prečo si toto leto vybrať tábor Camp Natur?

– 8 dní a 7 noci v rekreačnom stredisku Natur v Turčeku
– termíny od soboty do soboty počas celého leta
– nabitý program a zaujímvé aktivity, ktoré sa budú otvárať počas táborových dní! Každé dieťa si môže vybrať na ktorú aktivitu pôjde, s akou partiou kamarátov a s ktorým vedúcim!
– celotáborové hry za ktoré deti získavajú odznaky a ocenenia
– výborný program a zábava vďaka nášmu skvelému tímu vedúcich z našej organizácie, nami školení a vybraní, ktorí sú zárukou vynikajúcej atmosféry a programu
– kvalifikovaný personál – jedinečný mladí ľudia, ktorí robia skvelú zábavu a starajú sa o svojich mladších bratov a sestry,
– na jedného vedúceho/animátora pripadá iba 8 detí a v každej chatke bývajú spolu s deťmi aj dospelý vedúci/animátori
– kvalifikovaný zdravotník 24 hod. denne
– strava 5x denne v rátane pitného režimu: veľké raňajky, desiata, obed, olovrant večera, k dispozíci je stále čaj, alebo malinovka,
– výlet na kúpalisko, kde omočíme plavky a opalime nohy a záhráme bazénové hry!
– možnosť využiť spoločnú dopravu v smere z Bratislavy, alebo Košíc za 25 Eur obojsmerne
– možnosť využiť platbu formou mesačných splátok

Tak baľ plavky a tenisky a pridaj sa na táborový zážitok o ktorom sa bude ešte dlho rozprávať!

Garantujeme 100% vrátenie peňazí v prípade choroby dieťaťa, alebo odhlásenia sedem dní pred nástupom

Pre rodičov…

Na čo myslieť pred odchodom do tábora?

Čo od Vás budeme žiadať pri preberaní detí v prvý deň? Ako prebieha príchod do tábora a prvá noc? Čo s rožkom z domu, čo s mobilom a čo si dať v bufete? Čo nechať doma a koľko penazí si vziať zo sebou? 

Táborové aktivity na každý deň!

Každý deň sa v tábore otvára niekoľko aktivít a každý táborník si môže doobeda aj poobede vybrať, či má chuť si zahrať volejbal, vytvoriť si niečo na ručných prácach, ísť sa okúpať na kúpalisko, alebo sa vybrať na bicyklovú túru. Každý deň je pre každého táborníka úplne jedinečný a každý sa môže rozhodnúť s akým vedúcim, alebo s akou partiou a na akú aktivitu sa vyberie.

Na každom turnuse sa na tábore nachádzajú školený vedúci a zdravotník!

Čítajte viac...

Naši vedúci

Vedúci a personál v našom letnom tábore “Camp Natur” je to čo robí náš tábor skutočne výnimočným, zábavným pre všetky vekové kategórie a hlavne bezpečným aj pre tých najmenších táborníkov!