Naši vedúci

Bez nich to nie je ono!

Náš tím

Veronika "Pipina"

Veronika "Pipina"

Hlavná Vedúca

„Pani Vedúúca“ Pipa sprevádza našich vedúcich táborom ako hlavná vedúca. Všetko vie, pretože sa zúčastnuje našich táborov  od svojich deviatich rokov. Mnohoročné skúsenosti a radosť z letných táborov jej pomáhajú vytvárať tie najkrajšie chvíle počas leta!

Majo "Bandaska"

Majo "Bandaska"

_______

Hravosťou sa mu málokto vyrovná, sprevádza deti všetkými chodníčkami v rámci aktivity turistika a učí ich aj ako sa správať k prírode. A keď majú deti chuť na vankúšovú vojnu alebo iné bláznovstvá vedia za kým majú ísť. ”Bandaska” nikdy nepovie nie.

Ďoďo

Ďoďo

_______

Keď sa v tábore povie zábava Ďoďo nebude ďaleko. Svojim aktívnym prístupom vedie deti nielen k láske k športu, ale aj ako prežiť v prírode. Naučí nás ako nabrúsiť nožík aj ako správne podať sekeru, založiť ohník a vystrúhať opekačku. Nikdy sa nemračí a úsmevy rozdává hneď od rána.

 

 

Adri

Adri

_______

Energie v tábore nie je nikdy dosť a Adri vie ako ju rozdávať. Má rada  tanec a rôzne srandičky, ale deťom sa venuje aj v rámci aktivity ručné práce. Deti naučí rôzne rečňovánky a pokriky a vždy všetkých roztancuje! V rytme letných hitov to lepšie plynie a nálada celého tábora graduje! 

 

Tomi

Tomi

_______

Kreativita je jeho druhé meno a slovo nuda mu nič nehovorí. S deťmi sa venuje rôznym tvorivým činnostiam. Táborníkov nadchne pre všetky možné kreatívne materiály a techniky! Vždy príde s niečím novým a zaujímavím a deti vedia, že Tomi má nápadov plné rukávy!

 

Vedúci a personál v našom letnom tábore “Camp Natur” je to najvzácnejšie, čo robí náš tábor skutočne výnimočným, zábavným pre všetky vekové kategórie a hlavne bezpečným aj pre tých najmenších táborníkov!

Všetci naši vedúci pochádzajú buď z pedagogických škôl, alebo majú bohatú táborovú históriu. Vďaka tomu, že vyrástli v našom, alebo v inom tábore majú tú najdôležitejšiu kvalifikáciu – poznajú veľkosť a vážnosť vplyvu vedúcich na deti, pretože to sami zažili. Naši vedúci sú zároveň motivovaní našimi táborovými hodnotami a toto nadšenie im umožňuje viesť deti osobným príkladom.

Pred táborom vedúci prechádzajú táborovým školením a počas pobytu sú vedení skupinou hlavných vedúcich – vedúcim dňa, vedúcim aktivít a hlavným vedúcim.

Pri výbere personálu kladieme veľký dôraz na to, aby každý vedúci bol skutočne znalý svojej aktivity a aby mal čo ponúknuť každej vekovej kategórii táborníkov. Táborová zábava a naše tradičné programové šialenosti a udalosti od ktorých polovica tábora leží od smiechu na zemi a kope nožičkami  sa nedajú naučiť a dajú sa namiešať len vďaka jedinečným a perfektným mladým ľuďom ochotných baviť seba aj ostatných!!!

V našom tábore je dôležitá starostlivosť o každé jedno dieťa a preto u nás bežne táboria aj hyperaktívne deti, či deti užívajúce pravidelne lieky. V tábore je stále prítomný kvalifikovaný zdravotník – zdravotná sestra.

Náš tábor podlieha povoleniu Regionálneho Úradu Zdravotníctva v Martine a je riadne ohlásený na polícii v Kremnici pre prípad potreby. Tak isto ohlasujeme náš tábor na pohotovosť v Kremnici a v Žiari nad Hronom.