+421 949 011 022 info@campnatur.sk

Naši vedúci

Vedúci a personál v našom letnom tábore “Camp Natur” je to najvzácnejšie, čo robí náš tábor skutočne výnimočným, zábavným pre všetky vekové kategórie a hlavne bezpečným aj pre tých najmenších táborníkov!

Naše a Vaše deti, je to najdrahšie čo doma máme a preto je namieste otázka, “Akú majú naši vedúci kvalifikáciu a skúsenosti na výchovu a vedenie našich detí?”

Všetci naši vedúci pochádzajú buď z pedagogických škôl, alebo majú bohatú táborovú históriu. Vďaka tomu, že vyrástli v našom, alebo v inom tábore majú tú najdôležitejšiu kvalifikáciu – poznajú veľkosť a vážnosť vplyvu vedúcich na deti, pretože to sami zažili. Naši vedúci sú zároveň motivovaní našimi táborovými hodnotami a toto nadšenie im umožňuje viesť deti osobným príkladom.

Pred táborom vedúci prechádzajú táborovým školením a počas pobytu sú vedení skupinou hlavných vedúcich – vedúcim dňa, vedúcim aktivít a hlavným vedúcim.

Pri výbere personálu kladieme veľký dôraz na to, aby každý vedúci bol skutočne znalý svojej aktivity a aby mal čo ponúknuť každej vekovej kategórii táborníkov. Táborová zábava a naše tradičné programové šialenosti a udalosti od ktorých polovica tábora leží od smiechu na zemi a kope nožičkami  sa nedajú naučiť a dajú sa namiešať len vďaka jedinečným a perfektným mladým ľuďom ochotných baviť seba aj ostatných!!!

V našom tábore je dôležitá starostlivosť o každé jedno dieťa a preto u nás bežne táboria aj hyperaktívne deti, či deti užívajúce pravidelne lieky. V tábore je stále prítomný kvalifikovaný zdravotník – zdravotná sestra.

Náš tábor podlieha povoleniu Regionálneho Úradu Zdravotníctva v Martine a je riadne ohlásený na polícii v Kremnici pre prípad potreby. Tak isto ohlasujeme náš tábor na pohotovosť v Kremnici a v Žiari nad Hronom.