Prečo si toto leto vybrať tábor Camp Natur?

N

Osem dní a sedem nocí v rekreačnom stredisku Natur v Turčeku

N

Termíny počas celých prázdnin – vždy od soboty do soboty

N

Nabitý program a zaujímavé aktivity, vďaka nášmu skvelému tímu vedúcich, ktorí sú zárukou vynikajúcej atmosféry a programu

N

Každé dieťa si môže vybrať na ktorú aktivitu pôjde, s akou partiou kamarátov a s ktorým vedúcim

N

Celotáborové hry za ktoré deti získavajú odznaky a ocenenia

N

Na jedného vedúceho/animátora pripadá iba 8 detí a v každej chatke bývajú spolu s deťmi aj dospelý vedúci/animátori

N

Kvalifikovaný zdravotník 24 hod. denne

N

Kvalifikovaný personál – jedinečný mladí ľudia, ktorí robia skvelú zábavu a starajú sa o svojich mladších bratov a sestry

N

Strava 5x denne vrátane pitného režimu: veľké raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, k dispozíci je stále čaj, alebo malinovka

N

Varíme diéty! Vegetariánska, bezlepková a bezlaktózová strava, histamínová diéta.

N

Možnosť využiť spoločnú dopravu v smere z Bratislavy, alebo Košíc za 28 Eur obojsmerne

N

Možnosť využiť platbu formou mesačných splátok, alebo odklad platby

Poď s nami! Vyvetráš plavky, opáliš nohy a naučíš sa že s úsmevom v tábore zvládneš všetko na jednotku!

Náš tím

Veronika "Pipina"

Veronika "Pipina"

Hlavná Vedúca

„Pani Vedúúca“ Pipa sprevádza našich vedúcich táborom ako hlavná vedúca. Všetko vie, pretože sa zúčastnuje našich táborov  od svojich deviatich rokov. Mnohoročné skúsenosti a radosť z letných táborov jej pomáhajú vytvárať tie najkrajšie chvíle počas leta!

Majo "Bandaska"

Majo "Bandaska"

_______

Hravosťou sa mu málokto vyrovná, sprevádza deti všetkými chodníčkami v rámci aktivity turistika a učí ich aj ako sa správať k prírode. A keď majú deti chuť na vankúšovú vojnu alebo iné bláznovstvá vedia za kým majú ísť. ”Bandaska” nikdy nepovie nie.

Ďoďo

Ďoďo

_______

Keď sa v tábore povie zábava Ďoďo nebude ďaleko. Svojim aktívnym prístupom vedie deti nielen k láske k športu, ale aj ako prežiť v prírode. Naučí nás ako nabrúsiť nožík aj ako správne podať sekeru, založiť ohník a vystrúhať opekačku. Nikdy sa nemračí a úsmevy rozdává hneď od rána.

 

 

Adri

Adri

_______

Energie v tábore nie je nikdy dosť a Adri vie ako ju rozdávať. Má rada  tanec a rôzne srandičky, ale deťom sa venuje aj v rámci aktivity ručné práce. Deti naučí rôzne rečňovánky a pokriky a vždy všetkých roztancuje! V rytme letných hitov to lepšie plynie a nálada celého tábora graduje! 

 

Tomi

Tomi

_______

Kreativita je jeho druhé meno a slovo nuda mu nič nehovorí. S deťmi sa venuje rôznym tvorivým činnostiam. Táborníkov nadchne pre všetky možné kreatívne materiály a techniky! Vždy príde s ť niečím novým a zaujímavím a deti vedia, že Tomi má nápadov plné rukávy!