+421/(0)904 981 322 info@campnatur.sk

Program & ubytovanie

Camp Natur Program

Každý deň sa v tábore otvára niekoľko aktivít a každý táborník si môže doobeda aj poobede vybrať, či má chuť si zahrať volejbal, vytvoriť si niečo na ručných prácach, ísť sa okúpať na kúpalisko, alebo sa vybrať na túru. Každý deň je pre každého táborníka úplne jedinečný a každý sa môže rozhodnúť s akým vedúcim, alebo s akou partiou a na akú aktivitu sa vyberie. Ak sa neotvárajú aktivity, vedúci pripravili program pre celý tábor a všetci sa zúčastňujú – táborovej hry – príbehu, ktorý sa tiahne celým pobytom a na konci prichádza k rozuzleniu a vyvrcholeniu táborovej hry. V posledný večer počas rozlúčkovej párty odovzdajú vedúci deťom hodnotenia a diplomy za aktivity a účasť na táborovej hre a spomienkové predmety na tábor. Celý program je zostavený so spoločných celotáborových hier a podujatí, ale aj individuálnych možností, kde si každé dieťa môže vybrať aktivitu, ktorá ho najviac baví.

Čo u nás určite zažijete?

  • táborák a grilovačku
  • diskotéku a hudobný program
  • nočnú hru
  • kúpanie na kúpalisku
  • výlet do Kremnice
  • super aktivity a táborovú hru, ktoré budú viesť naši skvelí vedúci!

Ubytovanie a prostredie

Detský tábor Camp Natur prebieha v rekreačnom stredisku Natur v Turčeku. V areáli sa nachádzajú štyri štýlové drevené chatky pre ôsmych táborníkov s kuchynkou a kúpeľňou s WC a sprchou. Chatky majú skvelú horskú atmosféru, vynikajúco sa v nich spí a poskytujú pekný priestor pre táborový život! Každá chatka má aj balkón na ktorom s radosťou oddychujeme počas odpočinku!

Hlavná budova v areáli skrýva kuchyňu, jedáleň, spoločenskú miestnosť s krbom a veľku spoločanskú miestnosť  a celý priestor je prispôsobený naším táborovím výmyslom a aktivitám, preto tu nájdete hudobnú aparatúru, priestor na ručné práce, televízor a všetko ostatné čo potrebujeme na naše letné šantenie!

Pýchou nášho sterdiska je multifunkčné ihrisko, kde sa môžu všetci dosýta vyblázniť a poskytuje nám super priestor nie len na šport, ale aj ostatné hry a program. V areály máme vonkajšie ohnisko, altánok s grilom a veľké parkovisko, na ktorom môže stáť stan so stolmi aby sme si mohli užívať jedlo aj vonku.

Galéria ubytvania v chatkách