+421 949 011 022 info@campnatur.sk

Staň sa naším vedúcim

Byť vedúcim v našom tábore je jedinečná zábava, ale aj obrovská zodpovednosť. Na jedného vedúceho pripadá maximálne 8 detí. Je to preto, že v našom tábore sa vedúci musí skutočne stať veľkým bratom alebo veľkou sestrou našich detí. Pobyt v tábore a vedenie detí môže od vedúceho vyžadovať zručnosti a ochotu, o ktorú Vás inde nepožiadajú. Či už je to ranná hygienická tortúra niektorých obyvateľov, alebo nočný výlet do kuchyne na zasýtenie polnočnýc hladošov, zážitok z nášho tábora je jedinečný a veľakrát naši vedúci priznali ako veľmi ich zmenil ale hlavne naplnil. Služba je jedným z ušľachtilých cieľov človeka. Služba deťom a mladším bratom a sestrám je nesmierne krásny a naplňujúci pocit, ktorý sa desaťkrát násobí uprostered krás našej Slovenskej prírody.

Uchádzači na vedúcich v našom tábore sú väčšinou veselí a pozitívni mladí ľudia, nadšenci a fanúšikovia pobytu v prírode, ale hlavne detí! Je dobré ak už majú skúsenosti s výchovou a vedením detí a mládeže. Tiež je dôležité aby mali blízko k jednej z našich táborových aktivít, aby mohli v tábore na seba prevziať zodpovednosť za vedenie dotyčnej aktivity.

Ak po prečítaní tohto textu rozmýšľate či nám napísať, alebo nie, tak nerozmýšľajte sami, ale dajte nám o sebe vedieť prostredníctvom kontaktného formulára. Môžeme Vám rýchlo poradiť, či by bol náš tábor vhodný aj pre Vás. Ak myslíte, že áno, stačí vyplniť prihlášku a zaslať nám ju na emailovú adresu alebo poštou. Veľmi radi Vás uvítame aj na nezáväzný pohovor a dodatočné informácie. Podľa vašej prihlášky budeme z uchádzačov vyberať potrebný počet vedúcich a hneď každého informovať o našom výbere. Uchádzač musí byť plnoletý. Každý vedúci sa môže, ale aj nemusí, zúčastniť všetkých turnusov. Čím skôr sa prihlásite, tým skôr Vám budeme vedieť ponúknuť miesto v tábore.

Za prácu v našom tábore ponúkame aj finančnú odmenu, napriek tomu zvykneme hovoriť, že to nie je práca za peniaze, ale z nadšenia. O výške odmeny a ďalších informáciách na toto leto sa môžete informovať telefonicky v našej kancelárii.
(ubytovanie a strava je samozrejme zabezpečená a nie je súčasťou odmeny).

 

Leto 2019

Technický vedúci – mladý človek (18 ročný a viac), ktorý sa stará o rozvoz stravy (nutný vodičský preukaz), pomáha s drobnými opravami v tábore a so zabezpečením normálneho chodu tábora. Vo voľnom čase za zúčastňuje táborových hier a táborového života.

Vedúci – mladý človek (18 ročný a viac), ktorý sa stará o deti počas celého pobytu v tábore, a pravidelne vedie jednu z aktivít. Prosím prečítajte si viac o našich aktivitách a napíšte nám ktorú aktivitu by ste mali záujem v tábore viesť.

Zdravotník – pracovník (18 ročný a viac) s potrebnou kvalifikáciou, ktorý sa stará o zdravotný stav účastníkov a vedúcich.

Staň sa jedným z našich vedúcich!

Vyplň prihlášku už dnes!
Prihláška pre vedúcich na leto 2020