Zaži leto podľa seba a vyber si z množstva aktivít a hier, ktoré počas dňa ponúkame! Čaká ťa skvelá partia vedúcich, kúpalisko, výlet a pravá letná pohodička! Sedem dní v horách v rekreačnom stredisku Natur so super kamošmi!

Vychutnáš si naše tradičné aktivity, ale aj veľké celotáborové hry a všetky naše tradičné srandičky! Nebude chýbať letné šaňtenie na ihrisku, na lúke a v lese. Veľa vody, táborák, opekačka, diskoška a všetko čo v správnom Camp Natur musí byť!

Vek

Od 5 do 13 rokov

d

Platba

Splátky, rekreačné poukazy, odložená platba

Termíny

Celé leto od soboty do soboty

Cena

Od 209 Eur

Vyber si svoju aktivitu a hru!

Každý prázdninový týždeň od soboty do soboty! Aj toto leto zabojujú Leňochodi a Rýchlobežky o táborové prvenstvo. Vyberieme si čo nás baví, či si dáme výzvu, alebo len pohodičku. Ale hlavne zažiješ kopec srandy a najlepších vedúcich a kamošov, nie len z minulých rokov!

 

Turnus Začiatok Koniec Cena
1.Turnus 1.7.2020 streda 11.7.2020 sobota 11 dní / 10 nocí- 329Eur /289 Eur
2.Turnus 11.7.2020 sobota 18.7.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /209 Eur
3.Turnus 18.7.2020 sobota 25.7.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /209 Eur
4.Turnus 25.7.2020 sobota 1.8.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /209 Eur
5.Turnus 1.8.2020 sobota 8.8.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /209 Eur
6.Turnus 8.8.2020 sobota 15.8.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /209 Eur
7.Turnus 15.8.2020 sobota 22.8.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /209 Eur
8.Turnus 22.8.2020 sobota 29.8.2020 sobota 8 dní / 7 nocí- 239Eur /209 Eur
Doprava do tábora
Organizujeme spoločnú dopravu v smere z Bratisalavy aj z Košíc v cene 28 Eur obojsmerne s možnosťou nástupu na danej trase nsledovne:
•Bratislava – Trnava – Nitra – Zlaté Moravce – Žiar Nad Hronom – Kremnica – Tábor Camp Natur
•Košice – Prešov – Poprad – Liptovský Mikuláš – Ružomberok – Martin – Tábor Camp Natur

Vyber si svoju aktivitu a hru!

Každý prázdninový týždeň od soboty do soboty! Aj toto leto zabojujú Leňochodi a Rýchlobežky o táborové prvenstvo. Vyberieme si čo nás baví, či si dáme výzvu, alebo len pohodičku. Ale hlavne zažiješ kopec srandy a najlepších vedúcich a kamošov, nie len z minulých rokov!

1.Turnus:  1.7.2020 streda až 11.7.2020 sobota   – 10 dní – 329Eur /289 Eur

2.Turnus: 11.7.2020 sobota až 18.7.2020 sobota – 7 dní – 239Eur /209 Eur

3.Turnus: 18.7.2020 sobota až 25.7.2020 sobota – 7 dní – 239Eur /209 Eur

4.Turnus: 25.7.2020 sobota až 1.8.2020 sobota – 7 dní – 239Eur /209 Eur

5.Turnus: 1.8.2020 sobota až 8.8.2020 sobota – 7 dní – 239Eur /209 Eur

6.Turnus: 8.8.2020 sobota až 15.8.2020 sobota – 7 dní – 239Eur /209 Eur

7.Turnus: 15.8.2020 sobota až 22.8.2020 sobota – 7 dní – 239Eur /209 Eur

8.Turnus: 22.8.2020 sobota až 29.8.2020 sobota – 7 dní – 239Eur /209 Eur

Doprava do tábora
Organizujeme spoločnú dopravu v smere z Bratisalavy aj z Košíc v cene 28 Eur obojsmerne s možnosťou nástupu na danej trase nsledovne:
•Bratislava – Trnava – Nitra – Zlaté Moravce – Žiar Nad Hronom – Kremnica – Tábor Camp Natur
•Košice – Prešov – Poprad – Liptovský Mikuláš – Ružomberok – Martin – Tábor Camp Natur

PROGRAM TÁBORA  CAMP NATUR

Táborový život a tradície

Vitajte v prázdninovom svete, plnom zábavy, smiechu a letných bláznovstiev, kde si sami vyberiete či vás niečo baví, alebo nie. Prázdninová pohodička vás zasiahne od prvej chvíle a Camp Natur sa stane vaším druhým domovom vďaka najlepším kamošom a jedinečným vedúcim / animátorom. Pridáte sa na táborové zvyklosti a tradície a stanete sa súčasťou veselého a pohodového táborového života.

Celým pobytom sa tiahne odveký táborový boj medzi silami leňochodnosti, pomalosti a pohodičky a energie nezastaviteľných rýchlobežiek. Keďže vieme, že všetky tieto mocnosti žijú v našom vnútri, učíme sa im načúvať a využívať ich prednosti vo svoj prospech.

V Camp Natur môžete byť pomalý ako leňochod, sedieť v chládku a obhrýzať nanuk, alebo sa cítiť ako rýchlobežka a akceptovať výzvy na ihrisku, v lese či turistike! Každý deň si môžete zvoliť či chcete byť na aktivite “Leňochodov” alebo “Rýchlobežiek”. Podľa toho čo na danej aktivite urobíte a zažijete, dostanete od animátorov táborové Chechtáky, ktoré využijete na nákupy super vecičiek na táborovom jarmoku. 

Aktivity, šport a táborová hra

Aktivity

Na každej aktivite stretnete kamošov podľa svojej chuti a spolu splníte úlohu, za ktorú budete odmenený vy osobne, ale aj tím leňochodov a rýchlobežiek. Každý deň vyhodnotíme, ktorá strana zvíťazila a zapíšeme tento deň do táborovej histórie.

Každý deň otvárame niekoľko našich aktivít a športov. Každý si môže doobeda aj poobede vybrať, či má chuť si zahrať volejbal, vytvoriť si niečo na ručných prácach, alebo sa vybrať s kamošmi na túru. Každý deň je pre všetkých úplne jedinečný. Každý sa môže rozhodnúť s akým vedúcim, alebo partiou sa vyberie na svoju aktivitu.

Táborová hra

Ako to už tak v tábore býva, zjaví sa nám nečakaná správa. V okolitých lesoch prebývajú kúzelné bytosti z rozprávkového sveta, ktoré nás vždy obdaria svojím príbehom a zaujímavou úlohou.

Táborom zaznie zvolávacia pesnička a na nástupe vedúci vysvetlia príbeh táborovej hry. Je to príbeh zamotaný, plný čudných bytostí a výziev do ktorých sa môžeme pustiť.  Na jeho rozuzlenie budeme musieť spojiť sily so svojou táborovou partiou a zabojovať o výsledok. Na jednotlivých etápách nás čakajú úlohy a výzvy, ktoré zaručujú bolesť brušných svalov od chechotu, a nečakané rozuzlenie. V záverečnom dobrodružstve s “chutným” koncom prídeme na to, že  sa blíži záver a budeme mierne neveselí a smutní z rozlúčky. Posledný večer, počas rozlúčkovej párty nám vedúci odovzdajú odznaky za aktivity a účasť na táborovej hre, a dozvieme sa táborové vyhodnotenie. Nakoniec tak zistíme, či v nás zvíťazili leňochodi, alebo sme sa stali rýchlobežkami! A keďže “Život je Life!”, užijeme si záverečnú párty a oslávime seba a náš najdrahší Camp Natur!

Čo u nás určite zažijete?

  • táborák a grilovačku
  • diskotéku a hudobný program
  • nočnú hru
  • kúpanie na kúpalisku
  • výlet do Kremnice
  • super aktivity a táborovú hru, ktoré budú viesť naši skvelí vedúci!
Typický deň v Camp Natur

Ráno

Keď sa ráno zobudíš a svoje oči otvoríš, z ničoho nič úcítiš, že tie ponožky už viac nezničíš!

A tak sa vyberieš na dlhú rannú túru, celých päť metrov, do kúpelne, kde pod tlakom vody tvoje telo obživne a ty začuješ z repráku vysoko kvalitnú hudobnú produkciu v podobe táborovej nástupnej hymny! 

Ešte pred tým ako osadenstvo vašej chatky opustí spoločné priestory, príde k pretekom v chodbičke a strkanici medzi dverami, a tak prvú rozcvičku máš za sebou veľmi rýchlo.

Na ihrisku vás už čakajú vaši animátori, ktorí za vábivých zvukov tancujú na pračudesné hudby zo storočí, ktoré si ty nemôžeš pamäť, ale podvedome sa pridávaš k táborovej atmosfére a slniečko  pomaly roztápa ranné úsmevy. Všetci spolu si zatancujeme naše klasiky, zahráme na rozvičku trpazlíčka, žabču a všetky ostatné veselosti. Poniektoré opancierované rýchlobežky dávaju navyše kliky a zhyby na hrazde – veď treba trošku zamachrovať!

Keď máme dosť, ideme dokonať rannú hygienu, upratať ten „bunker“ v ktorom bývame a vyrážame sa napapkávať! Alebo ako hovoríme my – „sa tankovať“.

Ešte prežúvame, ale naši vedúci / animátori už majú predslov a predstavujú nám program ktorý si môžeme vybrať. A tak sa môžeš rozhodnúť, či chceš byť dnes v kľude a zabojovať za tím „leňochodov“ na nejakej pohodovej aktivite ako napríklad, vyrábenie táborových náramkov priateľstva na ručných prácach, spievanie na aktivite hudba a príprave programu na večer, natáčanie filmu alebo kreslenie na drevo, alebo kamene.  Ak máš v tele energie dosť a máš chuť to odpáliť spolu s ďaľšími Rýchlobežkami, môžeš pridať body do hodnotenia a pridať sa na šport na ihrisku, túru k priehrade, alebo výrobu bunkru na aktivite prežitie.

Do obeda máme niečo málo viac ako dve hodiny a tak sa táborníci rozpŕchnu po areáli a okolotých lesoch a táborom znie naše heslo: „Život je life!“

Obed

Okolo poludnia, keď sa z kuchyne začne šíriť tá pravá vôňa, vrátia sa všetci do „naturu“ a máme krátku pauzičku pred obedom, kedy si všetci vydýchnu, umyjú si čučoriedkové úsmevy, paprčky a celkovo sa uvedomia, že ideme „sa tankovať“!

Obed papkáme dlho a dôkladne a vačšinou sa pri obede dejú aj ďaľšie aktivitky ako verbovanie účastníkov na divadlo, odpočinkovú hru a podobne.  Po obede máme odpočinok. Pre niektorých je to čas ktorý neobsedia a musia behať po „dvorku“, alebo ihrisku. Keď je veľmi teplo môžeme pustiť čerpadlo a vyduriť z koryta turčekovanský potok. Vyprovokujeme oblievačku a schytajú fakt „Fšetci“!!  Alebo si len tak ležkáme a hladkáme bruchá, veď to potrebujú! 

V ten správny čas, keď nám slniečko na oblohe naznačí že je už čas, zaznejú tóny našej hymny a všetci povyliezame na ihrisko, aby sme vypočuli čo sa bude diať!

Každý deň býva iný, ale buď vyrazíme na výlet do Kremnice, na kupko do Turčianských, alebo nám animátori predostrú ďaľšiu etapu táborovej hry!

A tak sa dozvieme, že predtým ako na ceste za tajomstvom, ktoré skrýva prameň, zistíme kde starí permuníci nechali mapu a musíme prejsť po cestičke medzi dvoma nemými dubmi aby sme našli odkaz!  Vyzerá to slubne, lebo vedúci Mišo má už vybrami a okolo pása lano, vedúca Verča má na tvári bojové farby a v ruksaku olovrant. 

Vyberieme sa za dedinu kde sa začne stopa a tá vedie rovno do lesa… Na cestičke za mapou je však rušno! Musíš sa vedieť uhnúť „muche tse tse“, s partiou postaviť pyramídu a dočiahnuť „čarovné srdce“ a prejsť uzemím medveďa bez ujmy a preniesť svoj tím pavučinou. Keď si myslíš, že už už by sme mohli byť blízko a v chládku pri potôčku popapáte olovrant, vybehnú na teba čudné lesné tvory, ktoré musíte poraziť v boji so „štipľavými pazuchami“.  Po urputnom boji, získate mapu a dozvieme sa čo bude ďalej.

Po návrate do tábora máme všetci čas na suché tričko, alebo aj komplet sprchu a čakáme na signál k večeri.

Večer

V kuchyni to opäť rozvoniava a my sa pustíme do večere. Ak je pekné počasie, zoberieme si jedlo aj von na terasu, púštame si pesničky a „Život je Life“!

Po večeri sa číta táborová pošta, udeľujú sa body za aktivity rýchlobežkám aj leňochodom. Prečítame si aj odkaz z mapy a dáme si krátky rozchod.

Večerný program máme skoro vždy iný. Táborák, diskotéku, suťaže a hry v spoločenskej miestnosti ale aj vonku. Ale dnes je ten deň keď sa nejde spať!  Odkaz z mapy hovorí, že dnes večer vyrážame na cestu svetla! Tá nás po tme zavedie k  tunelu, za ktorým v diaľke vidíme horieť sviečku. Je čas vykročiť, dokázať svoju odvahu zistiť čo nás čaká!

Ak chceš zistiť čo nás čaká, pridaj sa k nám toto leto do partie a zaži tú pravú letnú táborovú atmosféru, super kamošov a kamošky a jednoducho: „Uži si leto s Camp Natur!“

Prečo si toto leto vybrať tábor Camp Natur?

– 8 dní a 7 nocí v rekreačnom stredisku Natur v Turčeku
– termíny počas celých prázdnin – vždy od soboty do soboty
– nabitý program a zaujímavé aktivity, ktoré sa budú otvárať počas táborových dní
– každé dieťa si môže vybrať na ktorú aktivitu pôjde, s akou partiou kamarátov a s ktorým vedúcim
– celotáborové hry za ktoré deti získavajú odznaky a ocenenia
– výborný program a zábava vďaka nášmu skvelému tímu vedúcich z našej organizácie, ktorí sú zárukou vynikajúcej atmosféry a programu
– kvalifikovaný personál – jedineční, mladí ľudia, ktorí robia skvelú zábavu a starajú sa o svojich mladších bratov a sestry
– na jedného vedúceho/animátora pripadá iba 8 detí a v každej chatke bývajú spolu s deťmi aj dospelý vedúci/animátor.
– kvalifikovaný zdravotník 24 hod. denne
– strava 5x denne vrátane pitného režimu: veľké raňajky, desiata, obed, olovrant, večera, k dispozíci je stále čaj, alebo malinovka
– výlet na kúpalisko, kde nahodíme plavky a opálime nohy a záhráme bazénové hry!
– možnosť využiť spoločnú dopravu v smere z Bratislavy, alebo Košíc za 28 Eur obojsmerne
– možnosť využiť platbu formou mesačných splátok, alebo odklad platby

 

Výber aktivít a športov

Tradície a srandičky

Rýchlobežky vs. Leňochodi

Dobrodružné hry

Loptové hry

Opekačka / Grilovačka

Diskotéka

Turistika

Teenage hry a aktivity

Rekreačné stredisko Natur v Turčeku

Detský tábor Camp Natur prebieha v rekreačnom stredisku Natur v Turčeku. V areáli sa nachádzajú štyri štýlové drevené chatky pre ôsmich táborníkov s kuchynkou a kúpeľňou s WC a sprchou. Chatky majú skvelú horskú atmosféru, vynikajúco sa v nich spí a poskytujú pekný priestor pre táborový život! Každá chatka má aj balkón na ktorom s radosťou oddychujeme počas odpočinku!

Hlavná budova skrýva kuchyňu, jedáleň, spoločenskú miestnosť s krbom a veľku spoločenskú miestnosť. Celý priestor je prispôsobený naším táborovým výmyslom a aktivitám, preto tu nájdete hudobnú aparatúru, priestor na ručné práce, televízor a všetko ostatné čo potrebujeme na naše letné šantenie!

Pýchou nášho strediska je multifunkčné ihrisko, kde sa môžu všetci dosýta vyblázniť a poskytuje nám super priestor nie len na šport, ale aj ostatné hry a program. V areáli máme vonkajšie ohnisko, altánok s grilom a veľké parkovisko, na ktorom môže stáť stan so stolmi aby sme si mohli užívať jedlo aj vonku.

Stredisko je obklopené smrekovými horami a lúkami a my tu už poznáme „svoje“ miesta na hranie, šport a turistiku 😀 . Areál je oplotený a je určený ako miesto pre detské rekreácie, tábory a školy v prírode. Areál je uzavretý bez prístupu verejnosti a vytvára tak bezpečné prostredie a zázemie len pre naše letné táborenie!

Multifunkčné ihrisko

Letné posedenie na terase

Lúky, lesy, príroda

Potok na vodné hry

Altánok a ohnisko

Ozvučené priestory

Turistické chodníky

Spoločenská a krbová miestnosť

INFORMÁCIE PRE RODIČOV

Príchod do tábora

Tábor začína o 17:00 hod. Pri príchode k autobusu, alebo priamo do tábora budeme od vás potrebovať vyhlásenie rodiča a lekára o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa (podpísané rodičom alebo zodpovednou osobou najneskôr jeden deň pred nástupom do tábora a ošetrujúcim lekárom najskôr jeden mesiac pred nástupom do tábora, v zmysle vyhlášky MZSR 526/2007) a neoverenú fotokópiu Zdravotného preukazu dieťaťa. V prípade potreby, Vami popísané (vytlačené na A4) zdravotné problémy, lieky, užívanie a iné potencionálne zdravotné riziká. Link na zdravotné prehlásenie, nájdete tu.

Doprava

CK Boomerang poskytuje do všetkých svojich táborov aj dopravu autobusom priamo do tábora a len za 28 € obojsmerne.

Bratislava

V Bratislave je plánový zraz o 15:00 v deň odchodu. Stretneme sa na parkovisku pri IKEA, sektor „D“ pre autobusy. Autobus bude označený ceduľkou CK Boomerang. 

Košice

V Košiciach je plánovaný zraz o 13:00 pred NAY Elektrodom na Trolejbusovej ulici.

Ak ste za dopravu nezaplatili cez účet, prosíme Vás aby ste ho uhradili vodičovi priamo na mieste.

Deň príchodu do tábora a prvá noc

Tábor začína o 17:00 hod. Deti sa po príchode do tábora začínajú stravovať večerou, ktorá je o 19.00 hod. Prosíme rodičov, aby deťom pribalili jedlo, ktoré im vystačí v príchodový deň do tejto hodiny. Nemusíte pribaľovať priveľa jedla. Jedlo, hlavne potraviny so zárukou, ktoré deti nezjedia do tejto hodiny budeme kontrolovať a likvidovať. Je to postup v súlade s vyhláškou o organizovaní tábora.

Aklimatizácia: Deti môžu prvý deň cítiť určitú neistotu zo zmeny prostredia a z nových detí. Niektoré deti môžu mať problém prvú noc zaspať, alebo sa ráno zobudiť a to kvôli vzrušeniu z takéhoto pobytu. Môže sa stať, že nebudú hneď prvý deň vedieť čo si o tom myslieť, prípadne sa budú cítiť mierne diskomfortne a môže sa stať, že Vám zavolajú a budú žiadať o návrat domov.

Je veľmi dôležité to brať s odstupom a rezervou a nechať pôsobiť našich vedúcich a vôbec celé prostredie, nechať deťom trochu času na aklimatizáciu. Deti si obyčajne hneď na ďalší deň zvyknú, čomu prispieva individuálny prístup našich vedúcich.

Kontakt s dieťaťom a návštevy

Telefónne číslo do tábora bude zverejnené pred začiatkom letnej sezóny. Najlepší čas pre hovor je počas večere a večerného programu okolo 19:00 hod, kedy je vždy celý tábor spolu.

Prosíme všetkých rodičov aby obmedzili hovory na max. 3 minúty a netelefonovali deťom každý deň, pretože telefonáty môžu spôsobovať smútok za domovom. Odporúčame všetkým využiť táborovú poštu a poslať deťom dopis na táborový email. Email následne deťom vytlačíme a požiadame ich aby vám odpísali. Dopis odfotíme a pošleme vám mms, alebo email. Je to omnoho krajšia a veselšia forma komunikácie a umocní zážitok z tábora aj pre rodičov.

Rodičov žiadame aby dodržali čas návštevy od 08.00 do 20.00 hod. s možnosťou individuálneho výletu s dieťaťom, aj mimo programu a miesta tábora. Návšteva musí byť realizovaná rodičom dieťaťa a v prípade iných osôb potrebujeme súhlas od rodičov. Rodičia si deti môžu prevziať na bráne tábora po predchádzajúcom telefonickom dohovore.

Zároveň žiadame rodičov, aby nevstupovali do areálu tábora bez dokladu o bezinfekčnosti. Ďakujeme!

 

Čo si zbaliť zo sebou

Vzhľadom na charakter tábora odporúčame do kufra, batoha, či cestovnej tašky okrem iných vecí pribaliť aj nasledovné:

Na oblečenie: Krátke a dlhé nohavice, teplákovú súpravu, tričká, sveter, spodnú bielizeň a ponožky na každý deň, nepremokavú bundu, veľmi dôležitá  je čiapka, plavky, športová obuv, pevnú turistickú obuv.

Ostatné dôležité veci: Uterák, mydlo, šampón, zubná kefka a pasta, baterka (s novými batériami), opaľovací krém, repelent (nie sprej – býva na nich varovanie aby ho nepoužívali deti!).

Je lepšie nechať doma!: Drahé oblečenie, elektroniku, mobilné telefóny, šperky a iné cennosti, malovátka a parfémy. Na základe dlhoročných skúseností sa nám opakovane potvrdzuje, že kazia táborovú atmosféru. Je zbytočné aby malo zosebou dieťa telefón či MP3 player. Zo všetkého najviac je však škoda pokiaľ sa dieťa namiesto krásneho táborového večera plného super programu separuje od ostatného diania v tábore.  Deti v tábore nebudú potrebovať žiadnu elektroniku a bola by škoda, keby sa im niečo cenné pokazilo a stratilo. Táborový telefón bude k dispozícii pre rodičov, aby kontaktovali svoje dieťa.

Peniaze: Odporúčaná suma pre dieťa na bežné výdavky sa pohybuje od 10 do maximálne 30 EUR. Za tieto peniaze si deti môžu kúpiť drobný spotrebný tovar v bufete alebo ich môžu a budú využívať na výdavky ako vstupné na kúpalisko či zmrzlinu. Peniaze si môžu uschovať deti alebo si ich vy môžete dať uschovať priamo zodpovednému vedúcemu pri nástupe dieťaťa do autobusu alebo pri osobnom odovzdávaní dieťaťa.

PRED ODCHODOM NEZABUDNITE

Kópia kartičky poistenia

Úhrada a informácie o doprave

Tábor Camp Natur

Rekreačné Sterdisko Natur v Turčeku

Ako sa prihlásiť?

Online prihláška do tábora – Možnosť a spôsob platby – Storno podmienky v prípade ochorenia – Poistenie
Prečítajte si viac
Online prihláška
Prihláška do nášho tábora je online formulár, ktorý zároveň slúži ako zmluva o obstaraní zájazdu medzi Vami – objednávateľom a našou cestovnou kanceláriou.
Akonáhle formulár vyplníte a odošlete, na Váš email, ktorý uvediete vo formulári príde automatické potvrdenie prijatia prihlášky, spolu s jej kópiou.
V prihláške je potrebné vyplniť základné informácie o účastníkovi tábora, zákonnom zástupcovi, zdravotné a dietné informácie ako aj praktické informácie ohľadne platby a dopravy.
 
Platba
V prihláške si môžete zvoliť formu platby nasledovne:
•Celá platba prevodom do siedmych dní.
•Splátky podľa vlastného uváženia. Počet splátok a výšku prosím uveďte do poznámok k platbe.
•Odložená platba – platba v termíne, ktorý vám vyhovujem lepšie. Pri odklade platby viac ako mesiac vás prosíme o uhradenie zálohy za tábor vo výške 50 Eur.
 
Výlety a výdaje
V našom tábore organizujeme výlety do okolia, napríklad do Kremnice, alebo Turčianskych Teplíc. Je dôležité, aby mali deti zo sebou vreckové a mohli si zaplatiť napr. vstupné na kúpalisko, aquapark, alebo iné drobné výdaje.
 
Storno podmienky
•Žiadne storno v prípade ochorenia účastníka.
•Žiadne storno v prípade zrušenia účasti sedem dní pred nástupom do tábora.